Strona główna    Kontakt    Nasza oferta Logowanie   |   Rejestracja  
Wyszukiwarka AGD
 
Dodatkowe Opcje
Katalog produktów
Kawiarki
Zestawy do kawy
Zaparzacze do kawy French Press
Młynki do kawy
Młynki do pieprzu
Młynki do przypraw
Młynki do soli
Zestawy młynków do przypraw
Zestawy do przypraw - Przyprawniki
Maszynki do makaronu
Maszynki do przecieru
Noże kuchenne
Suszarki do naczyń
Tarki kuchenne
Praski do ziemniaków i wyciskacze do czosnku
Cukiernice
Patelnie
Naczynia i pojemniki ceramiczne żaroodporne
Sztućce
Garnki. Rondle. Nierdzewne zestawy garnków.
Brytfanny
Naczynia kuchenne
Wykrojniki i formy do pierogów
Przybory kuchenne
Akcesoria kuchenne
Czajniki
Zegary ścienne
Formy do pieczenia. Blachy do ciasta
Inspiracje i trendy
Nowoczesna kuchnia
Porcelana
Galeria Promocji

Maszynka do makaronu elektryczna Imperia Electric
630,00 550,00 zł!


Praska do spaetzli, hamburgerów i ziemniaków Extra
120,00 110,00 zł!


Kafetiera nierdzewna Napoletana 9tz - Ilsa Italy
240,00 230,00 zł!


Kawiarka Ilsa Slancio Satinata 6Tz.
400,00 380,00 zł!


Maszynka do ciastek Biscuits Marcato Classic
145,00 100,00 zł!


Wyciskarka do soku Vivo Smart Black
1100,00 770,00 zł!


Kawiarka indukcyjna Tua Giannini - 3/1tz NE
195,00 150,00 zł!


Maszynka do makaronu Atlas 150 Design Marcato
259,00 250,00 zł!


Kawiarka włoska Turbo 6Tz.
154,00 140,00 zł!


Wyciskarka soku z granatów i cytrusów Ilsa Professional
530,00 490,00 zł!

Oferta miesiąca

Patelnie ceramiczne

Patelnie żeliwne


Patelnie Dr Green


Patelnie Best Pan

Płatność za zamówienia

Akceptujemy następujące formy płatności:

I. Zapłata przelewem:

 • Numer rachunku Galerii Kuchennej: 53 1240 6292 1111 0000 5014 7481

 • Dane odbiorcy płatności: Galeria Kuchenna, ul. Gen. Zajączka 15 lok.14, 01-510 Warszawa

 • Tytuł płatności: Numer zamówienia ID……. lub dokładna nazwa zamówionego Produktu

II. Zapłata gotówką:

 • Zapłatę za zamówienie pobiera kurier doręczający paczkę - zapłata gotówką

III. Opłaty za wysyłkę:


IV. Dodatkowe informacje dotyczące płatności i wysyłki zamówień

Zapłata za zamówienie przy odbiorze paczki

1. Przy wyborze opcji Zapłata przy odbiorze paczki, całkowity koszt realizacji zamówienia, obejmujący wartość towaru i wysokość opłaty spedycyjno-pobraniowej, zależnej od wartości zamówienia, podawany jest w podsumowaniu formularza zamówienia, po wcześniejszym zaznaczeniu przez Klienta wybranej opcji transportu: DHL Parcel Polska lub Poczta Polska

2. Opłata spedycyjno-pobraniowa naliczana jest przez skrypt sklepu tylko w przypadku zamówień o wartości nie przekraczającej kwoty 290,00zł. Dla zamówień o wartości powyżej 290,00zł, wszystkie zamówienia wysłane są na koszt sklepu i żadne dodatkowe opłaty za wysyłkę lub pobranie należności nie występują i nie są pobierane.

3. Wysokość Kwoty Pobrania, która obejmuje wartość zamówionych towarów oraz opłaty spedycyjno-pobraniowej (jeśli występuje w przypadku zamówień o wartości do 290,00zł), potwierdzana jest automatycznie przez skrypt sklepu w momencie składania zamówienia i dodatkowo kwota ta jest wyszczególniona i potwierdzona w osobnym e-mailu, wysłanym ze strony sklepu. Kwota pobrania jest kwotą, jaką Klient zapłaci przy odbiorze paczki.

4. W wysyłanym do Klienta potwierdzeniu wysyłki zamówienia, po wysłaniu paczki, oprócz numeru wysłanej paczki i linku do monitoringu podajemy jeszcze raz dla przypomnienia podaną wcześniej kwotę pobrania do zapłaty, którą należy uiścić przy odbiorze paczki kurierowi lub w punkcie odbioru firm kurierskich.

5. Żadnych dodatkowych opłat z tytułu wysyłki paczki, jej ubezpieczenia lub doręczenia Klient nie ponosi i nie powinien zapłacić.

6. W przypadku zamówień składanych drogą mailową na adres skrzynki e-mail sklepu, informacje o wysokości opłaty spedycyjno-pobraniowej podawane w odwrotnej poczcie, potwierdzającej zamówienie, jeśli taka opłata ze względu na wartość zamówienia występuje.

7. W przypadku zamówień składanych telefonicznie informacje o wysokości opłat w zależności od wybranego kuriera oraz wybranych opcji transportu i wartości zamówienia przekazywane są bezpośrednio telefonicznie i dodatkowo potwierdzane na podany przez Klienta adres mailowy.

8. Przy każdym produkcie, na karcie produktu, podana jest informacyjnie tylko jedna, wybrana stawka za dostawę zamówienia. Każdy jednak Klient zarejestrowany, który jest zalogowany na własne konto, posiada możliwość wyboru kuriera, sposobu zapłaty, a tym samym wysokości opłaty spedycyjno-pobraniowej, uwarunkowanej wybranymi opcjami i wartością składanego zamówienia.

9. Standardowo wysokość opłaty spedycyjno-pobraniowej jest zawsze wyższa o kilka złotych w stosunku do opłat za samą przesyłkę, opłaconą przed dostawą, ponieważ firmy kurierskie doliczają niewielkie, kilkuzłotowe opłaty manipulacyjne za pobranie zapłaty i jej przelew na konto sklepu, które są związanie z kosztami księgowania i opłatami bankowymi firm kurierskich. Opłaty te są jednak zawsze wliczone w Kwotę Pobrania i nie podlegają osobnej opłacie podczas doręczania paczki.

10. Wysokość opłat z tytułu wybranych opcji, jakie są wyświetlane na formularzu zamówienia dla zalogowanych Klientów, podawana jest w oparciu o zindywidualizowane cenniki firm kurierskich i ceny, jakie te firmy oferują poszczególnym sklepom.

11. Usługa zapłaty przy odbiorze paczki świadczona jest zarówno przez DHL Parcel Polska, jak i Pocztę Polską, z których usług korzysta sklep.


Zapłata przelewem na konto Galerii Kuchennej

1. Płacąc przelewem bezpośrednio na konto Galerii Kuchennej : 53 1240 6292 1111 0000 5014 7481
należy podać jako tytuł płatności numer zamówienia, określony w prawym, górnym rogu formularza złożonego zamówienia jako: ID:……., a w przypadku zamówień składanych telefonicznie lub drogą mailową dokładną nazwę zamówionego produktu lub numer zamówienia, podany przez administrację sklepu.

2. Po złożeniu przez Klienta zamówienia , Galeria Kuchenna dokona sprawdzenia poprawności kalkulacji oraz dokona ponownego sprawdzenia dostępności magazynowej wybranych towarów i po sprawdzeniu oraz skompletowaniu zamówienia wyśle dodatkowo w osobnym mailu potwierdzenie wszystkich parametrów dotyczących realizacji zamówienia.

3. Potwierdzone przez sklep zamówienie, złożone z opcją Zapłaty przelewem na wskazany numer rachunku, zostanie wysłane niezwłocznie po otrzymaniu od Klienta informacji o dokonanej płatności, kopii wykonanego przelewu lub po zaksięgowaniu wpłaty na koncie sklepu.

4. Przy wyborze opcji Płatności Przelewem, zamówienie wysyłane jest kurierem DHL lub Pocztą Polską z dostawą w ciągu 24-48 od daty wysyłki zamówienia, w zależności od zaznaczonych przez Klienta opcji transportu na Formularzu zamówienia lub uzgodnionych drogą telefoniczną lub mailową.

5. Typowy koszt opłat spedycyjnych przy przedpłacie na konto jest nieco niższy od opłat związanych z wysyłka w opcji Zapłaty przy odbiorze paczki, ponieważ nie występuje w Płatności Przelewem tak zwana opłata pobraniową. Aktualnie obowiązujące stawki opłat spedycyjnych podane są tabelach na stronie: Wysyłka zamówień oraz widoczne są w formularzu składanych zamówień.

6. Gdyby Klient dokonał wpłaty na wskazane konto należności w kwocie odbiegającej od faktycznie należnej, nadpłata zostanie niezwłocznie przelana zwrotnie na konto Klienta, a w przypadku kwoty zaniżonej wysłane zostanie prośba o wyjaśnienie i korektę wpłaty.

7. Aby maksymalnie przyspieszyć wysyłkę zamówienia przy wyborze opcji z Płatnością przelewem, prosimy uprzejmie o przesłanie drogą mailową informacji potwierdzającej dokonanie takiej zapłaty lub bankowej kopii przelewu, co pozwoli na niezwłoczną wysyłkę Państwa zamówienia.

8. Dane do dokonania płatności przelewem są następujące:

Numer rachunku Galerii Kuchennej: 53 1240 6292 1111 0000 5014 7481

Dane odbiorcy płatności: Galeria Kuchenna, ul. Gen. Zajączka 15 lok.14, 01-510 Warszawa

Tytuł płatności: Numer zamówienia ID……. lub dokładna nazwa zamówionego Produktu

9. Wybierając opcję Płatności Przelewem, Klient wykonuje przelew z własnego konta, ponieważ skrypt sklepu nie udostępnia w tym momencie opcji korzystania z usług firm pośredniczących w transakcjach płatniczych, co czyni tę metodę najbardziej bezpieczną i szybką.


III. Zapłata kartą

W związku z wdrażaniem nowego systemu płatności, usługa zapłaty kartą jest czasowo niedostępna. Przepraszamy za niedogodności.

Koszyk


Wartość: 0,00

Płatności
Galeria Nowości

Szczypce nierdzewne do sałatek długie Ilsa Monoblok 30cm
42,00 zł

Szczypce nierdzewne do pieczeni Ilsa Monoblok 24cm
32,00 zł

Korkociąg Modo z obcinarką folii - Ilsa Italy
90,00 zł

Idealna patelnia nierdzewna AX Active Inox 28cm Ilsa
320,00 zł

Salaterka nierdzewna Invito 23cm Ilsa
120,00 zł

Nóż do ananasa Giannini
85,00 zł

Tarka laserowa drobne wiórki Ilsa
32,00 zł

Idealna patelnia nierdzewna AX Active Inox 24cm Ilsa
270,00 zł

Szczypce do serwowania ażurowe Ilsa Monoblok 20cm
30,00 zł

Korkociąg dwustopniowy kelnerski Ilsa - Kolor Biały
30,00 zł
Aktualności
(2013.04.15 21:12)
Patelnie ceramiczne Bio-Cook
(2009.11.11 21:35)
Patelnie emaliowane - tytanowe i ceramiczne.
(2009.07.04 01:43)
Patelnie tytanowe - dietetycznie i nowocześnie.
(2008.10.07 21:10)
Obieraczki do ziemniaków, obieraki do warzyw
(2008.08.06 14:32)
Formy do pieczenia, blachy do ciasta
Premium Class

Garnki ICM Le Pentole

Wyciskarki do soku


Garnki Bridge
Informacje
Dział obsługi
Dział promocji
Szybki kontakt
 
 
 
 • Newsletter
 • Kuchenne ABC
 • Galeria produktów
 • Materiały promocyjne
 • Katalogi i foldery
 • Wideoprezentacje
 • Prawa autorskie
 
Copyright © 2004-2019 Galeria Kuchenna
 
Korzystanie z witryny Galeria Kuchenna oznacza akceptację plików cookies. Szczegółowe informacje zawiera: Polityka prywatności oraz Polityka cookies Zamknij