Strona główna    Kontakt    Nasza oferta Logowanie   |   Rejestracja  
Wyszukiwarka AGD
 
Dodatkowe Opcje
Katalog produktów
Kafetiery. Kawiarki.
Zestawy do kawy
Zaparzacze do kawy. Spieniacze mleczka.
Młynki do kawy
Młynki do pieprzu
Młynki do przypraw
Młynki do soli
Zestawy młynków do przypraw
Zestawy do przypraw - Przyprawniki
Maszynki do makaronu
Maszynki do przecierów
Noże kuchenne
Suszarki do naczyń
Tarki kuchenne
Praski do ziemniaków i wyciskacze do czosnku
Cukiernice
Patelnie
Pojemniki ceramiczne. Naczynia żaroodporne.
Sztućce
Garnki. Rondle. Nierdzewne zestawy garnków.
Brytfanny
Naczynia kuchenne
Wykrojniki i formy do pierogów
Przybory kuchenne
Akcesoria kuchenne
Czajniki
Zegary ścienne
Formy do pieczenia. Blachy do ciasta
Inspiracje i trendy
Nowoczesna kuchnia
Porcelana
Galeria Promocji

Przecierak do pomidorów i warzyw 26cm
46,00 39,00 zł!


Wyciskacz nierdzewny do ziemniaków i kopytek Decor
76,00 65,00 zł!


Marcato Pasta Set maszynka do makaronu i ravioli
500,00 450,00 zł!


Kawiarka indukcyjna Tua Giannini - 6/3tz BI
210,00 199,00 zł!


Forma do pierogów
70,00 56,00 zł!


Maszynka do przecieru Reber 400W
1210,00 1160,00 zł!


Maszynka do soku Artus
780,00 700,00 zł!


Wyciskarka do herbatników Biscuits Marcato Silver
165,00 160,00 zł!

Oferta miesiąca

Patelnie ceramiczne

Patelnie żeliwne


Patelnie Dr Green


Patelnie Best Pan

Płatności i wysyłka

Akceptujemy następujące formy płatności:

I. Zapłata za zamówienie przy odbiorze paczki

1. Przy wyborze opcji Zapłata przy odbiorze paczki, całkowity koszt realizacji zamówienia, obejmujący wartość towaru i wysokość opłaty spedycyjno-pobraniowej, zależnej od wartości zamówienia i wagi paczki, podawany jest w podsumowaniu formularza zamówienia, po wcześniejszym zaznaczeniu przez Klienta wybranej opcji transportu: Poczta Polska lub DHL Express.

2. Opłata spedycyjno-pobraniowa naliczana jest przez skrypt sklepu tylko w przypadku zamówień o wartości zamówionego towaru nie przekraczającej kwoty 500,00zł. Dla zamówień o wartości powyżej 500,00zł, wszystkie zamówienia są wysłane na koszt sklepu i żadne dodatkowe opłaty za wysyłkę lub pobranie należności nie występują i nie są pobierane.

3. Wysokość Kwoty Pobrania, która obejmuje wartość zamówionych towarów oraz opłaty spedycyjno-pobraniowej (jeśli występuje w przypadku zamówień o wartości nie przekraczającej 500,00zł), potwierdzana jest automatycznie przez skrypt sklepu w momencie składania zamówienia i dodatkowo kwota ta jest wyszczególniona i potwierdzona w osobnym e-mailu, wysłanym ze strony sklepu. Kwota pobrania jest kwota, jaka Klient zapłaci przy odbiorze paczki.

4. W wysyłanym do Klienta potwierdzeniu wysyłki zamówienia, po wysłaniu paczki, oprócz numeru wysłanej paczki i linku do monitoringu podajemy jeszcze raz dla przypomnienia podaną wcześniej kwotę pobrania do zapłaty, którą należy uiścić przy odbiorze paczki kurierowi lub w placówce firmy kurierskiej.

5. Żadnych innych dodatkowych opłat z tytułu wysyłki paczki, jej ubezpieczenia lub doręczenia Klient nie ponosi i nie powinien zapłacić, a w przypadku żądania kuriera jakiejkolwiek dodatkowej opłaty prosimy niezwłocznie skontaktować się z naszym sklepem pod numerem telefonu: 605 437 103 oraz poprosić kuriera o okazanie identyfikatora lub innego dowodu stwierdzającego tożsamość kuriera i przekazać te dane wraz z opisem jego żądania telefonicznie lub na adres sklepu.

6. Prosimy pamiętać, że na każdym blankiecie firmy kurierskiej zaznaczone są wszystkie wybrane opcje dotyczące danej przesyłki i nie należy uiszczać kurierowi żadnych innych dodatkowych opłat , ponad tę kwotę, która została wcześniej potwierdzona ze strony sklepu i, która jest umieszczona w rubryce : Kwota Pobrania.

7. W przypadku zamówień składanych drogą mailową na adres skrzynki e-mail sklepu, informacje o wysokości opłaty spedycyjno-pobraniowej podawane w odwrotnej poczcie, potwierdzającej zamówienie, jeśli taka opłata ze względu na wartość zamówienia występuje.

8. W przypadku zamówień składanych telefonicznie informacje o wysokości opłat w zależności od wybranego kuriera oraz wybranych opcji transportu i wartości zamówienia przekazywane są bezpośrednio telefonicznie i dodatkowo potwierdzane na podany przez Klienta adres mailowy.

9. Prosimy pamiętać, aby w przypadku stwierdzenia niezgodności, między uzgodnioną i potwierdzoną wysokością opłaty, a dodatkową kwotą, jaką chce pobrać kurier, niezwłocznie skontaktować się z naszym sklepem na numer 605 437 103 i zgłosić próbę pobrania dodatkowych opłat przez kuriera w momencie doręczania paczki, zanim podejmiesz decyzję o zapłacie.

10. Powyższe informacje nie dotyczą kwestii dobrowolnych napiwków grzecznościowych, które Klient z własnej woli będzie chciał dodatkowo przekazać kurierowi ponad uzgodnioną i potwierdzoną wysokość opłaty. Ale to już jest prywatna sprawa każdego Klienta

11. Przy każdym produkcie, na karcie produktu, podana jest informacyjnie tylko jedna stawka za dostawę zamówienia, która dotyczy najniższej opłaty przy wyborze płatności przelewem na konto. Każdy jednak Klient zarejestrowany, który jest zalogowany na własne konto, posiada możliwość wyboru kuriera, sposobu zapłaty, a tym samym wysokości opłaty spedycyjno-pobraniowej, uwarunkowanej wybranymi opcjami i wagą zamówionego towaru.

12. Standardowo wysokość opłaty spedycyjno-pobraniowej jest zawsze wyższa o kilka złotych w stosunku do opłat za samą przesyłkę bez pobierania należności, gdy płatność została już wcześniej dokonana przelewem, ponieważ firmy kurierskie doliczają niewielkie, kilkuzłotowe opłaty manipulacyjne za pobranie zapłaty i jej późniejszy przelew na konto sklepu, które są związanie z kosztami księgowania i opłatami bankowymi firm kurierskich. Opłaty te są jednak zawsze wliczone w Kwotę Pobrania i nie podlegają osobnej opłacie podczas doręczania paczki.

13. Wysokość opłat z tytułu wybranych opcji, jakie są wyświetlane na formularzu zamówienia dla zalogowanych Klientów, podawana jest w oparciu o zindywidualizowane cenniki firm kurierskich i ceny, jakie te firmy oferują poszczególnym sklepom.

14. Usługa zapłaty przy odbiorze paczki świadczona jest zarówno przez Pocztę Polską , jak i firmę kurierską DHL Express, z których usług korzysta sklep.


II. Zapłata przelewem na konto Galerii Kuchennej

1. Płacąc przelewem bezpośrednio na konto Galerii Kuchennej : 53 1240 6292 1111 0000 5014 7481
należy podać jako tytuł płatności numer zamówienia, określony w prawym, górnym rogu formularza złożonego zamówienia jako: ID:……., a w przypadku zamówień składanych telefonicznie lub drogą mailową dokładną nazwę zamówionego produktu lub numer zamówienia, podany przez administrację sklepu.

2. Po złożeniu przez Klienta zamówienia , Galeria Kuchenna dokona sprawdzenia poprawności kalkulacji oraz dokona ponownego sprawdzenia dostępności magazynowej wybranych towarów i po sprawdzeniu oraz skompletowaniu zamówienia wyśle dodatkowo w osobnym mailu potwierdzenie wszystkich parametrów dotyczących realizacji zamówienia.

3. Potwierdzone przez sklep zamówienie, złożone z opcją Zapłaty przelewem na wskazany numer rachunku, zostanie wysłane niezwłocznie po otrzymaniu od Klienta informacji o dokonanej płatności, kopii wykonanego przelewu lub po zaksięgowaniu wpłaty na koncie sklepu.

4. Przy wyborze opcji Płatności Przelewem, zamówienie wysyłane jest jako paczka priorytetowa Pocztą Polską z dostawą w ciągu 24-48 godzin lub kurierem DHL Express z dostawą w ciągu 24godzin od momentu wysyłki zamówienia, w zależności od zaznaczonych przez Klienta opcji transportu na Formularzu zamówienia lub uzgodnionych drogą telefoniczną lub mailową.

5. Typowy koszt opłat spedycyjnych przy przedpłacie na konto jest nieco niższy od opłat związanych z wysyłka w opcji Zapłaty przy odbiorze paczki, ponieważ nie występuje w Płatności Przelewem tak zwana opłata pobraniową. Przykładowe opłaty spedycyjne są następujące: Paczki do 2kg: 13,00zł, Paczki do 5kg: 15,00zł, Paczki do 10kg: 21,00zł.

6. Gdyby Klient dokonał wpłaty na wskazane konto należności w kwocie odbiegającej od faktycznie należnej, nadpłata zostanie niezwłocznie przelana zwrotnie na konto Klienta, a w przypadku kwoty zaniżonej wysłane zostanie prośba o wyjaśnienie i korektę wpłaty.

7. Aby maksymalnie przyspieszyć wysyłkę zamówienia przy wyborze opcji z Płatnością przelewem, prosimy uprzejmie o przesłanie drogą mailową informacji potwierdzającej dokonanie takiej zapłaty lub bankowej kopii przelewu, co pozwoli na niezwłoczną wysyłkę Państwa zamówienia.

8. Dane do dokonania płatności przelewem są następujące:

Numer rachunku Galerii Kuchennej:
53 1240 6292 1111 0000 5014 7481

Dane odbiorcy płatności:
Galeria Kuchenna, ul. Gen. Zajączka 15 lok.14, 01-510 Warszawa

Tytuł płatności:
Numer zamówienia ID……. lub dokładna nazwa zamówionego Produktu

9. Wybierając opcję Płatności Przelewem, Klient wykonuje przelew z własnego konta, ponieważ skrypt sklepu nie udostępnia opcji korzystania z usług firm pośredniczących w transakcjach płatniczych, co czyni tę metodę najbardziej bezpieczną i szybką.


III. Zapłata kartą

W związku z wdrażaniem nowego systemu płatności, usługa zapłaty kartą jest czasowo niedostępna. Przepraszamy za niedogodności.

Koszyk


Wartość: 0,00

Płatności
Galeria Nowości

Mlecznik i cukiernica Giannina
180,00 zł

Szufelka nierdzewna kuchenna 0.5 Litra
70,00 zł

Mlecznik nierdzewny Ilsa 350ml
80,00 zł

Sitko do gotowania warzyw na parze 24cm
29,00 zł

Dozownik do cukru
90,00 zł

Sitko do gotowania warzyw na parze 30cm
36,00 zł

Szufelka nierdzewna kuchenna 0.3 Litra
49,00 zł

Maszynka do pomidorów Artus
640,00 600,00 zł!

Filiżanki do kawy Giannini Cafee Per Due C
75,00 zł

Maszyna do przecieru pomidorów Reber 1200W Pro SQ
2500,00 zł
Aktualności
(2013.04.15 21:12)
Patelnie ceramiczne Bio-Cook
(2009.11.11 21:35)
Patelnie emaliowane - tytanowe i ceramiczne.
(2009.07.04 01:43)
Patelnie tytanowe - dietetycznie i nowocześnie.
(2008.10.07 21:10)
Obieraczki do ziemniaków, obieraki do warzyw
(2008.08.06 14:32)
Formy do pieczenia, blachy do ciasta
Premium Class

Garnki ICM Le Pentole

Wyciskarki do soku


Garnki Bridge
Informacje
Dział obsługi
Dział promocji
Szybki kontakt
 
 
 
  • Newsletter
  • Kuchenne ABC
  • Galeria produktów
  • Materiały promocyjne
  • Katalogi i foldery
  • Pokazy i prezentacje
  • Współpraca
 
Copyright © 2004-2017 Galeria Kuchenna
 
Witryna Galeria Kuchenna korzysta z plików cookies. Szczegółowe informacje zawiera: Polityka prywatności Zamknij